Realizujemy dla Państwa kompleksowe usługi w zakresie gadżetów reklamowych. Doradzamy, jakie upominki reklamowe i gadżety promocyjne najlepiej wybrać, wykonujemy opracowania graficzne, wizualizacje, znakowanie wszystkimi dostepnymi metodami (w tym personalizacje). Zapewniamy pełna logistyke dostaw.

Wsród proponowanych sposobów znakowania gadżetów oferujemy:

  • Sitodruk – sprawdza sie przy ozdabianiu przedmiotów o regularnych powierzchniach, także okragłych i prostokątnych. Każdy kolor nadkładany jest oddzielnie, co oznacza konieczność przygotowania kilku różnych siatek. Z tego powodu z tej metody korzysta sie z reguły przy dużych nakładach.
  • Tampondruk – farba drukarska nakładana jest na powierzchnie za pomoca stempla. Ta metoda nadaje sie do ozdabiania niewielkich przedmiotów o nieregularnych powierzchniach.
  • Znakowanie laserowe – możemy wypalić dowolny wzór za metalowych długopisach, wizytownikch, na galanterii skórzanej. Bardzo trwałe i dokładne. Nie ma możliwosci grawerowania w kolorze.
  • Tłoczenie – nadawanie skórze kształtu za pomoca stempla. Bardzo efektowne, ale nadruk nie może mieć zbyt dużej powierzchni oraz być zbyt szczegółowy. Możliwość wytłoczenia w kolorze złotym lub srebrnym.
  • Piaskowanie – efekt podobny do znakowania laserowego, ale o wiele wyraźniejszy i głębszy. Wiąże się to niestety z utratą szczegółów. Idealny do małych serii.

Prndrivy

Pendrive z nadrukiem reklamowym to kolejny bardzo praktyczny gadżet. W czasach, gdzie technologia posunęła się do tego stopnia, że prawie każdy ma komputer bądź notebooka z internetem, ten gadżet będzie bardzo uznany oraz na czasie.

Baloniki

Puchary

Zegary

Tarcza zegara to idealne miejsce na reklamę lub indywidualną grafikę. Dużą zaletą zegarów reklamowych jest to, że możemy je powiesić w widocznym miejscu. Bez wątpienia będą w bardzo wielu sytuacjach potrzebne do sprawdzenia godziny.

Dodaj komentarz