Folia magnetyczna posiada właściwości magnesu stałego charakteryzując się jednocześnie dużą elastycznością. Kombinacja różnych parametrów, takich jak: grubość magnesu (0,4 – 1,5 mm), skład chemiczny, sposób magnesowania oraz różnorodność powłok zewnętrznych gwarantuje uzyskanie dokładnie takiego wyrobu jakiego oczekujemy.

Folia magnetyczna to doskonały nośnik na czasowe reklamy oraz wszelkiego typu napisy informacyjne umieszczane na pojazdach mechanicznych i innych powierzchniach ferromagnetycznych jak tablice, drzwi czy lodówki.

Z uwagi na łatwość szybkiego ich montażu i demontażu mogą być wykorzystywane wielokrotnie w dowolnym miejscu i czasie.

Zadrukowane i wycięte w dowolnym kształcie reklamówki z folii magnetycznej, będąc dynamicznymi magnesami używanymi w domu, biurze i szkole jako klipsy przytrzymujące karteczki z notatkami, są jednym z najbardziej popularnych i efektywnych sposobów reklamy i promocji zarówno firm jak i oferowanych przez nie wyrobów.

Folię magnetyczną z uwagi na jej plastyczność i elastyczność można ciąć na gilotynie lub nożem, natomiast bardziej skomplikowane kształty wycinane są na prasie z wykorzystaniem wykrojników.

Dodaj komentarz